Recover to nie tylko grupa ludzi złożona z zawodowych muzyków. Recover to zespół z profesjonalnym wodzirejem.

Standardowo zajmujemy się prowadzeniem poszczególnych część wesela, zapraszamy na parkiet, mówimy między utworami itp… Prowadzimy oczepiny wedle ustalonego wcześniej scenariusza. Zabawy proponowane przez nas nie mają podtekstów seksualnych, skupiają się na integracji poprzez współzawodnictwo gości

038170A6758-199x300Ewa_Jurek-0138

Dla naszych klientów, którzy wymagają więcej proponujemy usługę Wodzireja – Animatora:

028Wodzirej wg słownika to  ”ten, kto prowadzi tańce na zabawach, balach, dyktując układ korowodu, kolejność figur w tańcu itp”. Krótko mówiąc to ten, który dba o to, aby zabawa była dobra i na poziomie. Przez lata utarł się stereotyp, że wodzirej to pan z orkiestry prowadzący oczepiny ze sceny, proponujący zabawy typu przekładanie jaj w nogawkach, bądź zachowujący się jak klaun opowiadający dowcipy itp… Natomiast współczesny Wodzirej to animator zabawy serwujący tańce integracyjne, budujący sprzyjającą zabawie atmosferę. Sednem pracy Wodzireja jest wyróżnianie i angażowanie do zabawy większości gości a nie prymitywne ośmieszanie pojedynczych osób.

Nasz Wodzirej ubrany jest we frak, a na głowie ma cylinder aby podkreślić uroczysty charakter prowadzonej przez siebie uroczystości.

Wszystkie części wesela są prowadzane z parkietu z użyciem mikrofonu bezprzewodowego. Możliwe jest także prowadzenie powitania Pary Młodej na dworze – mamy bezprzewodową kolumnę na akumulator.

Usługa Wodzireja obejmuje :

- Przygotowanie indywidualnego scenariusza imprezy w oparciu o wypełniony formularz i rozpiskę dań z kuchni

- Czuwanie nad prawidłowym przebiegiem imprezy i ścisła współpraca z managerem sali;

- Profesjonalny wygląd - FRAK

- Powitanie gości weselnych i Pary Młodej

- Prowadzenie wesela z Parkietu z mikrofonem bezprzewodowym

- Prowadzenie poloneza i walczyka zapoznawczego w pierwszym secie muzycznym

- jeżeli jest miejsce zabawa z chustą Klanzy dla dorosłych

- tańec z gadżetami – perułki, kapelusze, okulary itp…

-  animacje typu Opa Opa, Waka-waka, YMCA itp...

- tance integracyjne: Obyrtka, Radosny krąg, Swing w uliczce, Taniec belgijski, irlandzki, chasydzki, Can Can, Zorba, Break Mixer itp...

Kwalifikacje

Aby dobrze wykonywać swoją profesję oprócz talentu, rzecz jasna, ważny jest solidny warsztat nabyty dzięki licznym warsztatom i kursom. Nie inaczej jest w przypadku zawodu Wodzireja. Co roku przez Katowicką Fundację „Światło-Życie” organizowane są warsztaty i kursy dla Wodzirejów. Uczymy się tam metod „uwodzenia”, porywania gości do zabawy, scenariuszy konkretnych imprez oraz wymieniamy się doświadczeniem.

1238216_548512361864303_1703132973_nBal Wodzireja 2013 Katowice

michal„Wielkie brawa dla Pana Adriana i jego zespołu!! Impreza weselna przeprowadzona wzorowo! Goście weselni pozytywnie zaskoczeni! Polecamy Zespół każdemu kto się zastanawia nad wyborem zespołu. Pan Adrian rozkręci każdą imprezę weselną zapewniając niezapomnianą zabawę każdemu.Od dzieciaków po ciocie, wujków i oczywiście dziadków.( Swoją drogą widok wujka trzepoczącego chustą z zawzięciem małego dziecka NIE ZAPOMNIANY:) Takie wspomnienia są tylko możliwe z zespołem Recover!! Każdy znajdzie coś dla siebie a Pan Adrian odpowiednio się nim zaopiekuję. Do dzisiaj otrzymujemy telefony od gości weselnych z gratulacjami za wybór zespołu. Zabawa z zespołem to bezcenne wrażenia zarówno dla Młodej Pary  jak i gości. Aż chciałoby się powiedzieć dlaczego takie wesele jest jedno w życiu 🙂 Pozdrawiamy serdecznie Pana Adriana i dziękujemy za wspaniałą zabawę!!! NATALIA i MICHAŁ”